İptal ve İade Politikası

İade ve Geri Ödeme Politikası

Satın alma işleminiz için teşekkür ederiz. Umarız satın alma işleminizden memnun kalırsınız. Ancak, herhangi bir nedenle satın alma işleminizden tamamen memnun kalmazsanız, bize iade edebilirsiniz. İade politikamız hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıya bakın.

İADE

Para iadesi alabilmek için ürünü satın aldığınız tarihten itibaren 14 takvim günü içinde iade etmeniz gerekmektedir. Ürün, teslim aldığınız aynı durumda ve hiçbir şekilde hasar görmemiş olmalıdır.

DÖNÜŞ SÜRECİ

Bir ürünü iade etmek için lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek bir İade Adresi alın. Adresi aldıktan sonra ürünü orijinal ambalajına güvenli bir şekilde yerleştirin ve [satın alma belgenizi ekleyin].

İade gönderiniz bazı durumlarda ücretsizdir. Bir ürünü iade ederseniz ve iade nedeni twobluedeer hatasından kaynaklanmıyorsa, iade kargo ücreti geri ödemenizden düşülecektir.

İADE

İadenizi aldıktan ve ürününüzün durumunu inceledikten sonra iade veya değişim işleminizi gerçekleştireceğiz. İade veya değişim işleminizin gerçekleşmesi için lütfen ürününüzün teslim alınmasından itibaren en az 14 gün bekleyin. İadelerin kredi kartı ekstrenizde görünmesi, kredi kartı şirketinize bağlı olarak 1-2 fatura dönemi sürebilir. İade işleminiz tamamlandığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.

İSTİSNALAR

Aşağıdaki ürünler iade edilemez veya değiştirilemez:

  • çabuk bozulabilen ürünler
  • yakınlar
  • hediye kartları
  • özel ürünler
  • di̇ji̇tal ürünler

Kusurlu veya hasarlı ürünler için, para iadesi veya değişim ayarlamak üzere lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçin.

SORULAR

 

İade politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Destek Merkezimizden bizimle iletişime geçin